| Zodiacul a întrebat:

Vreau sa stiu pentru jocul metin2 ce bonusuri ar trebui sa am pe mine pentru monstri din padurea rosie!

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Nu exista...trebuie sa ai multa critica, si o aparare crescuta...si piatra mobi happy

| Richard_7459 a răspuns:

Pai intai faci o arma si pui pietrele urmatoare:monstri, critic, patrunzatoare si mai bagi pe arma semi-om necunostita sansa necunostintei bagi mult pv si sa fi pe mental ca e cel mai bine.

| AlexPaliciuc a răspuns:

Aparare Fulger(Driade) Regenerare Pv, Max Pv pe toate itm si cat mai multa aparare si atac big grin FUNDA?big grin