| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge sa intru pe Nemesis... si pe celelalte servere merge...nu iti fa griji. mie ieri nu mi-au aparut caracterele si ma scotea din joc. l-am downloadat din nou si reinstalat si acum imi merge bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt profesionist in metin2 united si eu sunt pe saphir si satu albastru cred ca e ceva problema la cont incearca sal instalezi din noi si poate o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi reinstaleaza metinu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu iti face griji ca si eu sunt la fel dar stii care e concluzia... "nu stiu din astea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleShamy99 raspunsu meu e fa-ti alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi mere cand dau start astept 2 sec si apoi imi zice load locale eror... dau funda plzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti am o probleme la metin2 united cand dau sa ma conectez imi da o eroare ce sa fac? pls bagati id em1n3m_andrey va rog ajutati-ma si pe mine ca e super serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont pe saphir pe lumea albastra si am 4 caractere si cu nici unu nu poit intra dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau king de war pe metin2 united celui care ma ajuta sa intru ep server am king2 si king 1 de war +6 full +7 daca ma ajuta sa intru ep server ii dua kingu 1 dati add la em1n3m_andrey@yahoo.com

| Barosanul21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaa vezi ca e de la servar si de aia nu mere ca si eu sunt lvl 103 si sunt expert cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cresti in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pe alt server fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardatule daca erai profesionist in metin2united ziceai si tu regat nu sat ca retardatu daca nu stii nu mai zicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e defect metinul asa am patin si eu stergel si baga-l din nou eu am lvl 101 sunt pe shapir tara albastra si numele in joc il am spik123 pentru mai multe imformati adauga-ma ca prieten laughing asta e tot e foarte simplu e lohic asta e normal la ori ce joc sa se in timplecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi foloseste inel de teleportare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleShamy99 sunt un jucator destul de experimentat si cred ca problema tine in totalitate de server.De ceva timp saphira nu se mai deschide sau nu lasa jucatorii sa intre pe el. Daca chiar doresti sa rezolvi problema iata un ID de mess al altui jucator un prieten de al meu.Sigur te va ajuta.Bafta! orochimaru.sarpe@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand il downloadez imi da o eroare cand dau Run: The aplication failed to initialize properly(0x0000135). Click on OK to terminate the application... Ce pot face? dati add la id :smecherulalex46

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ancepe cu un caracter nou sau un cont nou da poate merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si mine ca il dwnloadez sil instalez si numiapare acolo iamg sa dau clik si gta dau asa pana la primavara crying bagat id asa alecs_nomby pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare cateodata o eroare da pe urma imi merge... ce nume aveti pe nemesis ca si eu joc am lvl 118 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi zice cateodata ca ch1 si ch2 este ofline... cei de facut va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 115 si imi merge pe ELIOS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 89 la metin 2 united te ajut eu da eu sunt pe shapir pe regatul galbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca e bug acolo mawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe Elios am lvl 115, 99, 90 si merge ff bine am hwang +9 drone +2 si pulte perle negre si colorate! cine juaca pe Elios regat albastru sa ma bage in lista la id alexby96! puate ne crestem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da chiar dc nu merge metinu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, mie imi intra cand l-am instalat, nu mergea niciun server, niciun ch.Si nu stiu ce sa-i fac.Si apropo, de unde v-ati luat acel START?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si iei armura de +4