| CFBB a întrebat:

Sal vreau sa stiu si eu cum fac in PES 2012 la Fotball Life la Master League cand imi aleg echipa sa fie cu jucatorii ei [adica daca aleg Steaua Bucuresti sa mi dea pe Tanase, Tatarusanu Gardos, etc.]...ei imi da o echipa[ex jucatori:Jaric, Dodo, Ettori, Ordaz] mersi

Răspuns Câştigător
| MikuTzzu a răspuns:

Adica iti da jucatorii care nu's la steaua sau? daca nu ti da pe aia trebuie sa faci 60 gp parca dupa mergi la "extra content" si dai la "mode expansion kit" si dupa cumperi "master league 3" la mine o mers si acu imi da echipele cu jucatorii care trebuiebig grin Bafta

| Andrei_Bosinceanu_1997 a răspuns (pentru MikuTzzu):

Ma dar cum fac alea 60 de gp?

8 răspunsuri:
| IONUT778 a răspuns:

Intai trebuie sa iti scoti Rpes v2. Uite un link :http://www.pesromania.ro/......012-vers-2

| FuryOfLight a răspuns:

Instaleaza RPES in folderul unde ai instalat pes 2012 happy

| Andrei_Bosinceanu_1997 a răspuns:

Ma dar cum fac 60 de gp?

| Andrei_Bosinceanu_1997 a răspuns:

Intri in pes dai extra content si intri in mode expansion kid si te uiti acolo dupa master legue 3 dar iti va trebui 100 de gp gpurile le faci jucand meciuri la un meci iti da vreo 11. Hai pa. Asta e raspunsul

| Robertoindark a răspuns:

Cand faci cariera ai doua optiuni: original lineup sau team lineup, sau ceva de genu, nu mai stiu, trebuie sa alegi team lineup si gata, e simplu ca buna ziuawinking

| CFBB explică:

Asa si dupa ce fac ca l-am descarcat

| CFBB explică:

Nu ma poate ajuta nimeni?