| denis543 a întrebat:

Mi-am facut pes 2012 (pro evolution soccer 2012), am luat rpes versiunea a 3. Daca joc in champions league cu steaua de ex. imi da jucatorii normali, care sunt in prezent la steaua, dar daca joc pe master life, si aleg steaua imi da jucatori necunoscuti, care nu sunt la steaua. Ce sa fac sa mi de-a pe cei normali cand joc pe master life?

1 răspuns:
| sebypetrescu921 a răspuns:

Uite cum sta treaba : La pes-ul tau ai nevoie de multe meciuri ca sa poti debloca jucatorii " cunoscuti " acei jucatori necunoscuti sunt original creation...incearca sa joci multe meciuri si dupa sa deblochezi acea setare care o sa iti dea jucatorii normali funda?