| EdyJm3k3ru a întrebat:

ziceti-mi si mie cateva jocuri cu masini care se pot juca cu volan!(nu nfs....cu grafica mai fainutza)

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Crashday

| Rauldenis a răspuns:

Split Second
Dirt 3
Flat out 3
Euro Truck Simulator(dar nu e racing)
Bang Bang Racing
Driver San Fransisco
Gran Turismo 5
Test Drive Unilimited 2
si uitate aici http://gamextv.gsp.ro/games-racing_7.html

| DrewTheSon a răspuns:

Pentru Xbox 360 si PS3 sunt fantastice Forza si Gran Turismo, insa pentru PC pe primul loc, in opinia mea, tot NFS ramane. NFS: Shift 2 este singurul joc pe care il joc cu volan si te asigur ca e o experienta superba pe setari maxime. Alte jocuri super sunt Dirt 3, Dirt Showdown si Burnout: Paradise. Toate merg cu volan garantez. big grin

| carcotasul7 a răspuns:

Crash time 4, toca race 3 happy