| ghicumatei a întrebat:

Salit imi puteti spune cum fac misiunea in care trebuie sa casatoresc doua persoane in the sims free play.Am incercat sa fiu romantic cu fata dar imi spune ca trebuie sa deblochez love is in the air si asta se deblocheaza la lv 6si eu am 9 si mai sunt si niste chestii asemanatoare precum cea cu podul de la lv 9 si nu stiu cum sa le deblochez deci in pare cam asta e chestia si cel mai bun si detaliat primeste funda

1 răspuns:
| claudeluu a răspuns:

Asta incerc si eu sa aflu! Nu stiu cum sa deblochez misiunea love is in the air!