| LeX28 a întrebat:

Sall al ma ajuta cineva deci am windows 7 si nu imi merge sanandres cand dau sa intru ma scoate dupa 2 secunde si imi da o eroare jos in dreapta ce sa fac ca sa mearga va rog ajutati-ma sunt disperat

Răspuns Câştigător
| MefxOfficial a răspuns:

Fa cateva setari elementare.
Click dreapta pe gta_sa, Proprietati, Compatibilitate, bifezi Executare ca administrator.
La fel pentru samp (daca ai).
Intra in joc din samp sau gta_sa nu de pe vreo iconita de pe desktop sau din meniul start. [ fundA love struck pLeAsE :-d ]

| LeX28 explică (pentru MefxOfficial):

Am incercat si mu merge vreo alta idee

1 răspuns: