| qwerty7777 a întrebat:

Salut,am un pc pentiun 4:
placa video 256mb
procesor 2.20
si 1gb ram
Mi-am instalat windows de curand mai exact acum 2 zile si am downloadat cs 1.6 l-am instalat si ce sa vezi cand dau sa intru in el nu merge nu-mi da eroare nu nimic astept 2 secunde si nu se intampla nimic mentionez ca am windows xp sp 2.
Am luat tot felul de cs am incercat aproape toate versiunile si toate fac la fel nu imi intra in el da nici eroare nu imi da.Pana sa instalez windows mergea bine cs acum am instalat tot acelasi windows sp 2 dar nu imi mai merge.VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA, SPUNETI-MI CCE SA FAC CA SA MEARGA

1 răspuns:
| sebykz a răspuns:

Lasa un specialist sa-ti faca windowsul, sa-ti faca partitiile, sa-ti instaleze driverele.