| grapefruit a întrebat:

am auzit ca exista un program care daca te loghezi la yahoo se salveaza in C parola si idul imi puteti spune cum se numeste? sau de unde sa il downloadez? ( Funda )
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Milenusi a răspuns:

Eu stiam un program care cand se logheaza cineva la tine la pc daca ai instalat programul asta iti ramane parola si id. si tot ce tasteaza. nu numai parolele...in folderul de la program si se numea keyloger... cauta si u pe google ca gasestiwinking