| 99perfect99 a întrebat:

am un joc pe facebook se numeste happy pets si am foarte putini bani si am auzit de la niste colegii de clasa ca exista un program cu care poti sa iti bagi bani la toate jocurile puteti sa imi ziceti si mie de unde pot sa il downloadez sau cum se numeste va rog frumos cautatil si voi ca il vreau foarte mult!

Răspuns Câştigător
| THC26 a răspuns:

Da exista... Programul se numeste Cheat Engine dar nu este chiar asa usor de folosit! http://www.cheatengine.org/download.php Funda?

2 răspunsuri:
| catahardy a răspuns:

Cheat engine e un program bun da cum zice lusty e destul d greu d folosit

| MarinaMrn a răspuns:

Complicat...se trimite cadou de la prieteni acel program