| Ady_6190 a întrebat:

nu stiti careva de unde pot scoate programu de messenger, ala fals care salveaza parola si idul intr-un folder? stiu ca exista da nu stiu cum se numeste... intri pe mess, si iti apare eroare, deoarece e numai din ala de afla parola

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=fake+messenger

| drhotzu a răspuns:

Asta ne mai lipsea alti "hackeri" de ce nu poti sa apreciezi si sa pretuiesti intimitatea oamenilor? ce poate sa fie asa de important incat sa ii "spargi" cuiva contul de mess... te rog chiar sunt curios: ce e asa de important?