| AnimeKid a întrebat:

Sall all, am o mica problema cu serverul de SAMP
Cand un PD omoara un suspect, indiferent de distanta la care se afla de suspect, suspectul nu intra in puscarie, decat cu /arrest, dar daca nu se preda nu ai cum sa ii dai arrest.

Cum as putea face ca, cand un PD omoara un player cu WANTED sa il bage in jail?
Va rog, rapid!
funda!

1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Din ce zici, am inteles ca e serverul tau. In primul` rand ca sa stii asta trebuie cunostinte pawno ceea ce nu iti va oferi nimeni de pe TPU. Majoritatea au 13-14 ani. Du-te la un scripter, eu nu mai lucrez in domeniu pawno.