| Bacanu58 a întrebat:

Sall All am o problema cu Fifa 2013 am cumparat jocul pe origin si l-am descarcat si a mers o gramada de timp problema este ca dupa ce am bagat iar windowsu-ul l-am descarcat frumos dupa origin si cand il instalez nu merge dau instalare si nu se instaleaza imi apare sa-l instalez am facut asta de 10 de ori am windows 7 x86 si ciudat este ca a mers pe acelasi windows care este problema? Tin sa precizez ca contul nu este furat sau altceva l-am cumparat dupa situ de la origin

2 răspunsuri:
| macelarik a răspuns:

Presupun ca primesti o eroare la instalare. Ai putea sa specifici?