| Ionut_Danut_1998 a întrebat:

am si eu o problema cu un joc Fifa World, mi l-am descarcat pe origin si nu merge instalat, zice installing dureaza cateva secunde(nu apare aia cu 0% 5%..etc) si zice instalation complete si nu se instaleaza nimic. Mi-am reinstalat windows-ul si la fel face, l-am descarcat si pe alt pc si la fel face... Ce pot face sa mearga instalat? TIN SA MENTIONEZ CA NU-MI MERGE NICI UN JOC INSTALAT PE ORIGIN.

5 răspunsuri:
| streethunter a răspuns:

Bro ti s a instalatlaughingcautal in program files sau unde i ai dat tu si in origin sau origin games. o sa il vezi acolohappy

| Ionut_Danut_1998 explică (pentru streethunter):

Instalat nu este, il am in origin games dar nu este instalat.

| CCLeaN a răspuns:

Te-ai asigurat ca ai destul spatiu in driver-ul in care l-ai pus sa se instaleze?

| Ionut_Danut_1998 explică (pentru CCLeaN):

Am 30GB liber si jocul are 2 Gb.

| Ionut_Danut_1998 explică (pentru CCLeaN):

Da, nu se pune problema de spatiu am 30 GB liberi, jocul are doar 2.