| WizardCholo a întrebat:

Sall All am si eu o problema cu pes 2010 cand vrea sa joc un meci, atunci cand arata emblema echipelor nu pot sa dau skip sa joc imediat trebuie astept 5 min si dupa aia pot juca pe ce tasta trebuie sa apas sau cum fac am incercat si cu esc si nu mere va rog ajutor DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns:

Pur si simplu s-a stricat tasta sau a intreat ceva la tasta si nu mai poti sa apesi sa sara peste ce vroiai tu

| WizardCholo explică (pentru a1l2e3x4a6n6d7r8u9):

Pai si cum fac sa rezolv?

| WizardCholo explică (pentru WizardCholo):

Faza e ca nu stiu tasta pe care sarea peste procaria aia am incercat cu ESC dar nu merge:@:@

3 răspunsuri:
| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nasol sau poate nu sa instalat bine jocul se de aia nu merge nu stiu ce sazic