| JoinTalex a întrebat:

Sall All am si eu o problema la WOT cand dau sa il deschid imi zice asa (Application has failed to start because no appropriate graphics hardware acceleration is available or it is turned off) am cautat pe sa vad care e problema am instalat si directx si tot nu merge pana sa dau reinstal la windows mi-a mers dar acum nu stiu ce sa-i fac.(Laptop)

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Afla ce placa video ai, ce model si cauta driver-ul de la placa video si instaleaza-l, il gasesti pe internet. Daca ai deja un driver instalat incearca sa ii dai update, daca nu merge, sterge-l si reinstaleaza-l de pe internet.

| JoinTalex explică (pentru Kreefy):

Am incercat si asta si nu merge

| JoinTalex explică (pentru JoinTalex):

Gata merge mersi