| dendaniel a întrebat:

Sall all care imi poate da un cont de Aventure Quest Worlds de lvl 30 + daca se poate cu necromancer va roggggggggggggg is nou pe Aventure Quest Worlds si nu stiu nimic vreau si eu un cont bunicel
care imi poate da sa ma contacteze la Id De Mess : daniel_ste_92

1 răspuns:
| KazutoKizoki a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat cont mare cu clase incluse poti incepe sa faci lvl de le mapa swordhaven sa le tremini si apoi sa te duci sa faci in doomwood si faci lvl 15 si ai puta sa te duci pe mica insula la vulcan si ai lvl 20 si nu iti mai trebuie cont si daca mai vrei sa iei si clase ma anunti.