| CAMIOANIEEE a întrebat:

Sall all! Cine are un cont de lv cam peste 45 de FARMERAMA si nu ii trebuie poate sa imi dea mie contul? plzzz va dau cate funda vreti si cate voturi multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| symocj a răspuns:

Mai vrei cont pe farme? Daca da contacteaza-ma pe msmsimocj@yahoo.com pentru adresa si parola il dau gratis level 80 dar as dori sa te ocupi cat de cat de el.

| CAMIOANIEEE explică (pentru symocj):

Scuze ca abia acum rapsund am avut niste prbl cu pc zi-mi pm parola si numele sau da-mi id tau ca cu emailuile nu prea ma descurclaughing)

| symocj a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Msimocj e id-ul d la mess scuze mi-a msimocj toate cu litera mica