| cobraaa44 a întrebat:

Sall all ....deci ieri am descarcat euro truck simulator 2 si imi cere un cod ca sa intru in el imi poate spune cineva care este... funda

Răspuns Câştigător
| smecheruldadi a răspuns:

Codeul este THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

2 răspunsuri:
| mihai03081998 a răspuns:

Ma dupa ce bagi codul care ti la dat smecherul ala de jos cand intri iar in joc o sati mai apara sa introduci codul, iesi din joc scoti cablul de la net si intri iar si o sa-ti apara ceva cu conexiune dai ok. Dar de fiecare data dai run demo mode.La mine asa e.
BFT!

| cobraaa44 explică:

Auzi da la abilitati ce sa cresc? eu am lvl 4 si pana acum am crescut distanta mare