| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! intrebare referitoare la Cartusele de imprimanta. Am imprimanta Canon pixma mp210. O am de vreo 4 ani. A mers bine. acu o luna am ramas fara tus. si nu am avut bani sa pun repede. Am luat astazi tus si color si alb negru. alb negru merge dar color zice ca nu l-am bagat in imprimanta... cred ca e din cauza ca s-a uscat cartusul. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Toxic0 a răspuns:

Pai s-a ars CP, deci trebuie sa bagi tus negru in ala negru si in ala color. Asta e sa bulit imprimanta, asa mi s-a intamplat si mie.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| JustRoBo a răspuns:

O arunci ca asa am patit si eu si s-a stricat de tot fiindca sa intarit tusul inauntru si nu mai poate fi reparata