| SuperGirl a întrebat:

Buna!
Am o imprimanta Canon mp210 si imi tot da eroare 5 adica imi zice ca imprimanta nu recunoaste cartusul color si din aceasta cauza nu pot sa scot nici macar cu negru dor sau sa scanez ceva. Am mai pus aceasta intrebare dar am primit raspunsuri cu tot feluri de metode de genul tine apasat on....etc. dar nu a mers niciuna. Daca stiti cum pot sa fac imprimanta sa scoata macar negru va rog sa imi spuneti! Mersiihappy

3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Ai cumparat-o de curand? Du-o la garantie! Ce rost are sa scoti doar alb negru daca ai dat banii pe una color?

| AndreiDr a răspuns:

40 si 41 sunt cartusele. am avut si eu. scoate cartusul daca e urgent. daca nu cauta RESET EPROM CANON MP210. asa o resetezi. si uita de cartuse.

| cristina6713 a răspuns:

Atunci cand cumperi cartus scrie pe cutie pentru ce fel de imprimanta este, poate ai gresit cartusul. Sper sa te ajut.Bafta!