| GabyGBY a întrebat:

Sall all ma uitam pe net si am vazut monede gragon gratis (metin2ro) sa trimiti niste coduri la nr 1395 si primesti md zicea ca exploateze un mic bug si codu acela acela e un generator de coduri si nu trebuie sa trimiti date de logare am trimis sms (nu am credit). Ce ziceti fake, teapa etc

1 răspuns:
| Raydar a răspuns:

Clar fake, Eu zic ca pot sa sparg Parole la facebook daca trimiti cod de 5 euro, asta nu inseamna neaparat ca si pot, Parerea mea... FAKE.e o teapa veritabila