| Andrei04072 a întrebat:

Am gasit o metoda metoda foarte simpla de a obtine monede dragon gratis in Metin2ro, care nu face decat sa exploateze un mic bug inca nereparat a noii interfete prin care se comanda MD. Metoda este bazata pe un generator de coduri care foloseste acest bug pentru a genera coduri cu care se pot obtine monede dragon gratis. Trimite un sms la 7448 cu textul 'game auuddh' si primesti 250 md imediat sau sms 1395 cu textul 'Game u5fh3z' si primesti 500 md imediat

4 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Esti asa disperat incat fraieresti copii ca sa iti trimita tie MD gratis si ei sa isi cheltuiasca banii aiurea?

| Andrei04072 explică:

Aaa si inca o chestie trebuie sa fi logat pe forum la http://www.metin2.ro sa primesti

| Andrei04072 explică:

Incearca daca nu crezi

| Mystyk a răspuns (pentru Andrei04072):

Da, sigur, cand o sa imi trimiti tu mie 1000 de euro pe tel. Oricum eu nu mai joc metin ca e un joc retard.winking