| leeulee a întrebat:

Salutare prieteni! Am aflat un bug pentru Metin2RO! Poti sa primesti 200 MD gratis si iti ia doar 0.01 euro! Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti un SMS la 1395 cu textul Game 25ahn8. Doar acest cod functioneaza! Sper ca v-am ajutat

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Aha, si pe cine pacalesti cu asta? laughing))) Vrei sa iti umplem tie contul si nu stii cum sa ne zici? laughing))
Sper ca te-am ajutat rolling on the floor

| leeulee explică (pentru YoBuDy):

straight face e adevarat. Mie mi-a intrat 200 MD deja si mi-a luat 0.01 euro de pe telstraight face Oricum, crezi ce vrei