| MrCoasAlex a întrebat:

Sall
Am o problema cand vreau sa instalez windows xp
Problema : Se stinge tastatura cand trebuie sa intr-u windows SETUP
Adica :
dupa ce ai facut cd-ul ci windows si dai rr la pc ati vazut ca trebuie sa apesi pe enter,space,a,b.etc sa intri in Windows SETUP... e la mine chiar cand trebuie sa apas se stinge tastatura...
Puteti sa ma ajutati?
dau si funda !

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Scoate bateria de la placa de baza cateva secunde(vero 20 sau 30) cu pc ul scos din conectorul 220v (clasica priza ) re introdu bateria dupa cateva secunde si incearca din nou daca nu merge nici asa trebuie sa ai in bios ceva setari pentru usb depinde de bios succes

1 răspuns:
| DeyYyUu a răspuns:

Mdaa ori e strucata tasatura ori are cv widowsul dul la un specelist eu cred ca e de la tastatura ca nu mai s-a intamplat FUNDA?