| anonim_4396 a întrebat:

Sall all si TPU! Pe metin2 mijagi pe site GM o scris reclama ca baga la fiecare 3000 monede in cont la fiecare player in data de 05.09.2011-06.09.2011.Astazi banuiesc ca e 6.9.2011.Bun.Mie nu mi-a dat monedele. Dc nu mi-a dat? Prietenei mele din joc eu dat.Si mie nu. DC? Nu stiti un program de coins pentru server priate sa mearga 100%? Va roog dau funda+vot si inca ceva:
Nu stiti trade hack pentru metin2 mijagi? va roog mult din inima sa mearga 100%. Ca unu o avut trade hack si mi-a furat Eis-Klinge+9 de lv 100 :pm 53%, paguba competenta 44% si aveam full pietrat +9 anti war, ninja si sura. Ce sa faaac? Ca nu pot contacta GM niciodata.Plsss dati-mi un tradehack sa mearga 100% va roog sa imi recuperez arma inapoi! Funda+vot si la asta va rog din tot sufletu am jucat 2 ani pe serveru ala. Va roog

9 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Du-te si impusca-te. Asa mai faci un bine omenirii.

| anonim_4396 explică (pentru Kanghu):

Ce handicap mare ai

| Kanghu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai maturizeaza-te, mai treci un pic pe la scoala si o sa te bufneasca rasul cand o sa citesti intrebarea ta.

| anonim_4396 explică (pentru Kanghu):

Pa,cred ca nici macar clasa I-a n-ai facut

| Kanghu a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta denota exact prostia. Ai ramas fara argumente? Ah, stai, n-ai avut nici macar unul.

| anonim_4396 explică (pentru Kanghu):

Cica la astalaughing. Cati ani ai pishurca? Cred ca vrei un pumn direct in fata.Asa ca nu te da la un baiat de 19 ani

| Kanghu a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor. Reaminteste-ti ca esti in spatele monitorului. Se vede cum ai rectiona daca nu ai mai avea nimic de zis. Recurgi la pumni si picioare, doar violenta rezolva totul nu?

| anonim_4396 explică (pentru Kanghu):

Mai viseaza... Poate vrei un bann pe IP...

| Kanghu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, chiar vreau, nu-mi spune ca ai si pile la admini? De 2 posturi incoace ma tot ameninti, se pare ca asta faci cand ramai fara argumente sau cand spui ceva foarte stupid, sperii oamenii.