| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Sall alllll! Cmf? Ce fel de jocuri imi recomandati...(sa nu fie gen: cs.gta.in concluzie fara impuscaturi.etc)Astept raspunsul vostru pentru ca ma plictisesc raw de tott crying sad...paaa wave

Răspuns Câştigător
| Cazmer14 a răspuns:

Ti-as recomanda Seria Prince of Persia 1, 2, 3,4,5 big grin e foarte foarte tare nu cere mult mie mi-a placut 3-ul (the two thrones) sper ca t-eam ajutat funda?

1 răspuns:
| Lariisucaaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda sims este un joc ff tare dar se descarca greu... sper ca te-am ajutat :*