| ruby69 a întrebat:

Sall am instalat payday 2 si imi apare :"steam must be running to play this game! " si am instalat din nou steam ul dar degeaba please help!

3 răspunsuri:
| PMTurtle a răspuns:

Dude. Daca nu ai luat jocul de pe steam inseamna ca l-ai piratat Deci in folder-ul cu payday se afla ceva numit crack. sau ceva cu steam nu stiu ce, Il bagi in folder-ul unde ai instalat jocul si gata... E foarte simplu

| ruby69 explică (pentru PMTurtle):

Dude. am facut asta deja, pana la urma am descoperit problema

| viorezu a răspuns (pentru ruby69):

Si eu am aceeasi problema cum, l-ai rezolvat? (crak-ul e de la r.g mechanicks?