| shax98 a întrebat:

Am o problema la jocul modern warfare 2. deci dupa ce l-am instalat am intrat in el si zice: steam must be running to play this game

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Steamul e un program care face ca jocul sa fie jucat online, mi se pare ciudat sa-ti spuna ca trebuie sa-i dai drumul dar fa-ti cont si lasa-l pe ON asa joci linistit.

| shax98 explică (pentru mgtow):

Mda si undemi fac cont
ca nu pot sa intru in joc

| mgtow a răspuns (pentru shax98):

Trebuie sa gasesti iconita care pune (steam) intri acolo si apare la fel ca la yahoo messenger 2 casute si jos pune sa-ti faci cont, urmezi pasii pana il faci apoi pornesti jocul.

4 răspunsuri:
| Sway a răspuns:

Dezintaleaza-l si descarca altul [ nonsteam ]... parerea mea, a2a optziune e sa iti faci cont cum a spus Misogin

| Claudia_Clau_1990 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...am instalat steam si tot asa imi zice ca trebuie sa fie on...ce ar trebui sa fac