| NykusorBl3nd a întrebat:

Sall, am instalat si eu the sims 2 all expansions, si as vrea si eu un trainer doar de bani

Dau funda daca merge

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Salut,nu iti trebuie trainer, pentru Sims 2 iti trebuie doar coduri/parole. Ca sa scrii parola deschizi consola apasand control+shift+c si in cosola scrii " motherlode " si primesti 50.000 de dolari de cate ori scrii parola. Pa, pa

| NykusorBl3nd explică (pentru xToTheZx):

O sa incerc acum

| xToTheZx a răspuns (pentru xToTheZx):

Poftim,inca cateva parole aging off - oameni nu mai imbatranesc
aging on - oameni imbatranesc din nou
deleteallcharacters - sterge toti oameni
exit - se inchide consola
expand - se face consola mai mare
help - se arata toate codurile
help # - unde # e codul care va intereseaza
stretchSkeleton - modifici talia oamenilor
vsync on - pornesti sincronizarea pe verticala
vsync off - oprest sincronizarea pe verticala daca scrii in consola Help, iti apar parolele. Multumesc pentru funda.

3 răspunsuri:
| leo666 a răspuns:

Incearca cu cheat engine (gasesti tutoriale cum sa-l folosesti pe internet)