| gabi115 a întrebat:

De ce imi apare asa in consola la counter si ce pot face sa rezolv? dau funda +vot

Warning: Unable to open sound/misc/killingspree. wav for transfer
Warning: Unable to open sound/misc/godlike. wav for transfer
Warning: Unable to open sound/misc/humiliation. wav for transfer
Warning: Unable to open sound/misc/prepare. wav for transfer
Warning: Unable to open sound/misc/doh. wav for transfer
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/multikill. wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/ultrakill. wav"
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/doublekill. wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/monsterkill. wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/killingspree. wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/godlike. wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/humiliation. wav'

2 răspunsuri:
| kory13 a răspuns:

E posibil sa fii intrerupt cumva fortat incarcarea unei mape. mi s-a intamplat si mie ai o singura posibilitate amintesteti la ce mapa ti-a facut asa si sterge fisierele respective daca nu e de la asta sorry nu stiu de la ce.noroc!

| Madalin_Marius_1989 a răspuns:

Am aceeasi Problema e de la Serveru de Cs
Warning: Unable to open sound/misc/female/monsterkill.wav for transfer ce pot face?