| Oran2000 a întrebat:

Sall, am luat BAN pe forumul metin2, si cred ca de la Miaunet... dar mai am un cont dar nu ma pot deloga de pe cel ban-at ca sa intru pe el, deci cum ma deloghez de pe contul blocat?

Răspuns Câştigător
| StefanBlack22 a răspuns:

Daca merge imi dai si mie fundita?big grin

| Oran2000 explică (pentru StefanBlack22):

Merge mersi big grin

| StefanBlack22 a răspuns (pentru Oran2000):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

Tie lene sa iei alt browser?laughing

| StefanBlack22 a răspuns:

Chiar daca ai vrea sa intri pe celalalt cont, este in zadar. Ai luat ban pe ip (pe toate conturile dp id`ul ala) Fundita :X

| Oran2000 explică (pentru StefanBlack22):

Pe IP sau pe mail? Ca celalalt cont este pe alt mail... apropo nici nu am primit vreun motiv sau cv pe mail straight face

| StefanBlack22 a răspuns:

Descarca`ti alt browser happy daca folosesti google chrome ia-ti firefox sau inverslaughing