| CatalinBoss93 a întrebat:

Am uitat sa ma deloghez de pe Twitter de pe un calculator care nu este al meu, dupa care am inchis respectivul PC. Contul mi se va deloga automat la inchiderea calculatorului sau inca va ramane logat? Si daca va ramane totusi logat, cum il pot deloga fara sa intru pe acel calculator?

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

Se va deloga automat la stergerea cache-urilor(atunci cand stergi istoria)
Pai ii poti cere respectivului sa intre pe TeamViewer si de acolo ii poti intra in calculator!

| CatalinBoss93 explică (pentru andreirapid):

Multumesc mult! happy

| andreirapid a răspuns (pentru CatalinBoss93):

N-ai pentru ce

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai bifat optiune "remember me" daca nu ai bifato ar trebui sa nu te mai logheze data viitoare cand deschizi browserul