| cristinutzw a întrebat:

SALL! Am o intreabare(zic eu destul de buna) legata de metin2ro, si anume:dupa mentenanta de pe 01.02.2012 nu mai merg hack-urile in mod normal, dar in map2 am vazut vreo 10 boti.cine imi poate da un hack sau un link pentru un moblack(face lure singur). VA rog! Dau funditzzza

1 răspuns:
| Alexutz1996 a răspuns:

Man botii sunt de la GM el ii pune am citit si pe forum.o zis ca daca vrem sa scapam de ei sa nu ne mai depozitam itemele pe caractele de lvl mai mik de 15 deci...