| NeKuLetzZz a întrebat:

Sall, am o intrebare cam stupida : Am jucat un joc tare, unu in care controlai un personaj din mouse si erai intro casa ca mai multe etaje si trebuia sa i deranjezi lucrurile propietarului da asta in cat el sa nu te prinda. Ma puteti ajuta plzzzz plzz plz happy Lam jucat cand eram mic si imi placea tare mult, l-am avut si pe un cd da s-a spart. Gred k jocu sa inventat in ani 2005-2008

Răspuns Câştigător
| fanuldinamo a răspuns:

Jocul se numea '"cum sa-ti enervezi vecinul''

1 răspuns:
| TsTsMOMENT a răspuns:

Jocul se numeste "neighbors from hell" poti lua parte 1, 2, 3 happy funda?