| Kampion a întrebat:

Sall! Am o problema, am facut update la firefox si nu imi place cum arata, cum pot sa il fac ca inainte? Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da calculatorul inapoi in timp cu 1 zi sau 2, NU vei pierde nicio data de pe el! niciun fisier, nimic, stai linistit. singura schimbare va fi doar cea pe care o doresti!
Strat-->>All programs-->>Accesories-->>SystemTools-->>System Restore si de aici te descurci!

sau asa:

C:\windows\system32\restore\rstrui.exe

| Kampion explică (pentru anonim_4396):

Scuze, am windows-ul in romana, si am cautat cu run si cu altele la C:\windows\system32\restore\rstrui.exe. dar imi da o eroare, alta cale?