| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am facut update la soft la tableta, mi-a aparut o problema la temple run2. Nu se mai vede acel foc si nici nu imi mai arata acea stralucire de la magnet si scut. Care e problema? Ce sa fac?

1 răspuns:
| Just4Joker75 a răspuns:

Salut! incearca sa resetezi jocul si vezi daca iti merge cum trebuie daca nici asa nu mere trebuie sa-l reinstalezi din nou bineinteles la un interval de cateva minute de la dezinstalarea jocului si eu am avut aceasta problema dar pe telefon si acum imi merge ca la inceput, bine