| Radu2012 a întrebat:

sall am o problema cu 4Story ro. Incerc sa intru si cand se incarca se inchide si apare "Protectia hack a gasit o problema. (206) Ce sa fac? FUNDA raspunsului corect

Răspuns Câştigător
| BloxxDaButcher a răspuns:

Da...asta e o problema foarte intalnita, protectia hack iti depisteaza toate programele care functioneaza online, programele de hack functionand pe acest principiu. Varianta 1 este sa inchizi momentan acele programe, iar 2 o noua instalare cu tot cu upgrade.

| Radu2012 explică (pentru BloxxDaButcher):

acum scrie "Un posibil speed hack a fost detectat. (10303)"

2 răspunsuri:
| BloxxDaButcher a răspuns:

Ai hack de viteza?