| XsupermenX a întrebat:

Sall.
Am o problema cu metin2.
Intru in el dau pe carcter si se incarca si cand sa intre ma da afara si imi apare eroare "? " si nu stiu ce sa-i fac am cautat pe net am facut in multe feluri si am instalat dar nimic tot nu intra.

{[( POPULATI METIN2 CLEST )]} CEL MAI DARE tongue

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Conteaza si eroarea care iti da?
2 Conteaza unde era caracterul tau sa zicem daca era intr-un loc cu bug desigur ca nu mai merge, sau in afara mapei.
3 Login Bug.
Intri de loghezi, dai pe caracter si atat ramane asa sau se inchide clientul.
Problema asta se cheama login bug si aceasta problema trebuie remediata de Owner poti sa postezi un topic pe forum daca ai intampinat aceasta problema.
4 Scrii pe forum aceasta problema:
Numele Caracterului, problema pe care ai intampinato si Ownerul te poate teleporta in Map1 si problema ta s-a rezolvat.
Succes la rezolvarea problemei.