| RoberT1993 a întrebat:

Sall,Am o problema cu minecraft, Nu merge sa ma logez ancerc cu meiliu si cu numele da nu merge mai bine va arat acest video http://www.youtube.com/watch?v=xDl5n9dZjdM&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Vezi poate nu e contul cumparat sau poate e cineva pe el. ORI nu ai conexiune la internet / ceva blocheaza conexiunea dintre tine si minecraft.net. Vezi in firewall daca are allow minecraft. Daca are allow si ai si conexiune la internet, inseamna ca, contul nu e premium. Exista si o metoda "cracked". Scrie pe google Minecraft SP 1.6.2.