| Doridd a întrebat:

Sall! Am o problema in legatura cu un hack la metin2ro m2bob se numeste hack si gand intru in el dai play intra in metin, i pornesc apoi se aude un bibait la unitate si imi iasa din joc si din metin! ce se intampla si ce sa fac sa mearga hack!

fund pentru raspunsul corect happy!

5 răspunsuri:
| RGD a răspuns:

Pai mai nou metin 2 ro are o protectie foarte buna la hack-uri si nu te lasa sa il folosesti. Exista programe sofisticate care distruge acea protectie dar nu stiu de unde sa fac rost de ea...

| Doridd explică (pentru RGD):

Incearca sa faci rost

| RGD a răspuns (pentru Doridd):

Ok

| RGD a răspuns:

Http://rometin2.forumhit.ro/t365-newmetin2-bob-hack-bot asta e un link de hack merge 100% pe ro

| petru999 a răspuns:

Nu prea e bun bob incearca DMX merge pe ro am testat eu
http://uploading.com/files/get/5839fd18/DMG%2Bby%2BSlait.rar