| TearsOfBlood a întrebat:

Sall. Am o problema la jocul nfs most wanted.
Merge sa il instalez. Dar cand joc merge super in lag si nu pot sa fac nimic in joc. Am laptop cu directx10 instalat. Am mai instalat nfs underground si a mers si m-am jucat si jocuri la care iti trebuie placa video mai buna decat la nfs mw. Pe toate site-urile pe care am dat system requirements mereu imi zicea ca e compatibil laptopu meu. Nu stiu ce sa ii fac ca sa mearga. Apropo systemu meu:Intel atom n270 cpu 1.60 ghz 2cpus, 1 gb ram, placa video Mobile Intel 945 express chipset family,chip type:Intel gma 950, total memory 224.0 mb.
Dau funda celui mai rapid si bun raspuns.

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Acel laptop nu e pentr jocuri. placa video cu care vine, e foarte slaba. nu ai ce sa-i faci.