| Sarca_Yanis_1976 a întrebat:

Sall.Am o problema:mi am resetat telefonul si mi s au sters conturile de gmail.Cand am vrut sa ma conectez pe clash of clans mi-a cerut contul de gmail(pe care avem salvat progresul)dar eu nu mai stiu ID-l dar in schimb stiu parola.Cum pot sa aflu ID-ul? Va rog!

1 răspuns:
| Adiav a răspuns:

ID-ul nu este adresa de mail? Sau poate ti-ai facut cont pe numarul de telefon..., sau nu ti-ai setat o alta adresa pentru recuperare in caz ca nu mai reusesti sa te conectezi pe gmail. Sau o alta varianta.happy, intreaba pe cineva cu care ai vorbit prin gmail, sau i-ai trimis mail.