| Afrikanu a întrebat:

Sall, am o probleme cu cs. 1.6 PRO. Cand intru in cs. ma conecteaza direct la un server fara sa dau macar un click, iar pe urma daca dau la find server pe internet imi gaseste doar doua servere, inainte imi gasea cel putin 25-30 de servere. L-am dezinstalat si instalat la loc de 2 ori si tot aceleasi figuri face. Care stiti cum sa rezolv problema va rog ajutati-ma. Dau FUNDA. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Salut!

Pentru a nu se conecta automat la un server cstrike\resource\GameMenu.Res si sterge.Cred ca asa era in general trebuie gasit acest fisier si sters.
Iar pentru a aparea mai multe servere trebuie sa descarci un fisier MasterServers.vdf

http://css.setti.info/masterserver/masterserver-instructions/

O zi buna.

| Afrikanu explică (pentru 2Low):

Am sters acel fisier dar la fel, cand intru se conecteaza direct la server, si la find server doar 2 srevere am si nu stiu ce sa-i mai fac, si ieri mergea ca uns, dar astazi o dat dracu in el, l-al dezinstalat si instalat la loc dar aceeasi problema.

| 2Low a răspuns (pentru Afrikanu):

Ai doar un singur cs sau ai mai multe? Asa pateam si eu aveam o iconita de la cs pe Desktop dar imi rula un alt cs nu cel pe care il modificam eu.

| Afrikanu explică (pentru 2Low):

1 singur cs, dar ce sa-i fac ca sa mearga ca inainte?