| florinflorin14 a întrebat:

Salut
de curand am instalat cs pgl si reloaded in pc, si nu imi gaseste nici unul din ele servere la "find servers" sau romana "gaseste servere" la internet de loc, lan deloc, nici spectate, nici unde chiar daca dau "getting new severs list, iar dupa ceva timp imi zice asa"Could not contact master game server to retrieve server list"
Va rog spuneti-mi ce sa fac, am dezinstalat amandoua cs-urile si degeaba, iar in reloaded am cateva sv la favorites din el dar nu merge sa joc intru in sv si ma scoate din el

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Asa este acea versiune, ca nu esti singurul care pateste asta. Incearca alta versiune.