| caracatyta a întrebat:

Sall...am si eu o problema.Am avut cont de metin2.ro dar mi-a fost spart.Era pe server Pegasus, warr si a fost primul meu cont si il vreau inapoi. Daca se uita vreun GM il rog sa ma ajute.Nume de cont era caracatyta. Id meu este asuletz@yahoo.com...va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Nu vei da tu de vreun gm pe aici
Spune si motivul pentru care l-a banat. Iti dau aici cateva metode prin care sa iei legatura cu vreo persoana din staff, dar daca nu ai motiv intemeeat lasa'te.
Poti lua legatura cu gm care te'a banat in joc, prin email sau pe skype, sau poti sa ii contactezi aici: http://support.metin2.ro/index.php?page=support&m=1&action=next
Bafta, dar repet: Daca nu ai vreun motiv intemeeat sa il debaneze nu te mai chinui, astia nu debaneaza pe ochi frumosi.

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Prietene,lasa-te...un cont nu se debaneaza pentru ca vrei tu, si oricum ai incalcat regulamentu si ai primit ban.Ca nu stau ei sa ne baneze pe noi fara motive...deci ciocu mic!

| caracatyta explică:

As dori macar pe ce id este trecut acum.