| tfotbalistu a întrebat:

Sall.Am si eu o problema...Cand intru in Metin2ro imi da system error am schimbat rezolutia a mers...Am iesit din el si am vrut sa intru iar si imi da o eroare:Another program is curently using this file.Va rog raspusuri ce pot face.straight face. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| marmota1 a răspuns:

In bara de start clic dreapta / task manager / procese SAU

ALT+CTRL+DEL SI INTRII IN TASK MANAGER. acolo gasesti procesele care iti ruleaza in comp. ai APLICATII / PROCESE / PERFORMANCE / NETWORKING / USER

intrii pe procese si cauti acolo executabilul din metin. depinde de la sistem la sistem sub ce forma apare. cand il gasesti clic dreapta pe el > end process

4 răspunsuri:
| marmota1 a răspuns:

Vezi ca ti-a ramas activ in task manager/processe

| tfotbalistu explică (pentru marmota1):

Si cum intru in manager.processe? daca zici ai funda:*

| marmota1 a răspuns (pentru tfotbalistu):

In bara de start clic dreapta / task manager / procese SAU

ALT+CTRL+DEL SI INTRII IN TASK MANAGER. acolo gasesti procesele care iti ruleaza in comp. ai APLICATII / PROCESE / PERFORMANCE / NETWORKING / USER

intrii pe procese si cauti acolo executabilul din metin. depinde de la sistem la sistem sub ce forma apare. cand il gasesti clic dreapta pe el > end process

| marmota1 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de folos. pentru alte intrebari pm pe stanciuclaudiu_lucian@yahoo.com

| tfotbalistu explică:

Mersi mi-a mers ai o fundita ti-as da 10 dar n-am cumkiss