| laurentiu1997 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu nfs most wanted cand intru sa l joc mi apare ecranu negru si cursoru sta in stanga sus vreo 1 minut si cand intru la career se incarca greu si cate o data cand dau la resum free rom imi iese din joc am o placa video geforce mx 440 64mb si un procesor de 1.47ghz ce pot sa i fac

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Sa il arunci pe geam si sa iti iei un calculator adevaratlaughing

| laurentiu1997 explică:

An optimizat jocul dar tot se incarca greu da n-are nimic cel putin nu mi mai iese cand ajung la kaze