| dislike a întrebat:

Sall am si eu o problema cu pc-ul nu imi mai merg anumite jocuri adica cs 1.6 warzone si hack-ul red alert.La cs nu apare meniul dar se aude cand misc sageata optiunile din meniu iar la hack imi scrie error ocured sau ceva de genul, am schimbat windows-ul dar tot asa iar mai inainte mergeau.
Funda pentru cel mai rapid si corect raspuns

Răspuns Câştigător
| BillGates a răspuns:

Dece folosesti Hack-uri?
Uite iti zic ceva...si eu jucam cu "Leis" Cand nu stiam ce-i ala cs dar dupa aia intr-o zi am zis" Hai sa joc fara Cod" Si ghici? Mi-a placut foarte mult, jucam mai bine, mai faceam prieteni, si nu ma mai injura nimeni, Incearca si tu. " sfaturi 1. Ori te lasi de Hackuri si joci cinstit!
2. Ori te lasi de Cs.
Alege tu!

| dislike explică (pentru BillGates):

Da dar nu imi merge cs warzone l-am instalat si nu a mers acum am reinstalat windowsul dar tot nu merge

| dislike explică (pentru dislike):

Apare doar negru pe ecran dar si se aud acele optiuni cand misc sageata ce ar putea avea?

| BillGates a răspuns (pentru dislike):

Nu stiu ce poti avea..si eu aveam ceva de genul dar mie se vedea background-ul...mie nu se vedeau doar alea : New Game, Find Server etc. Incearca sa descarci alt CS, cel mai bun e Counter Strike 1.6 No sTeam. Sper ca te-am ajutat BAFTA!

| dislike explică (pentru BillGates):

Si mie la fel dar am descoperit problema era setat la optiunile video openGL si merge doar pe software