| JusTPauL a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o problema legata de programele tv online?
Am un prieten care inainte se uita la tv pe cooltv dar de ceva timp nu-i mai merge.
Am instalat sopcast si vlc de la ei de pe site si alte versiuni pe diferiti biti dar tot nu merge. Zice sa intalez sopcast, vlc si sa folosesc internet explorer, dar IE l-am folosit, nu inteleg de ce nu merge.
Daca ma poate ajuta cineva legat de aceasta problema ar fi bine.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Intra pe http://radiovaculesti.ucoz.ro ce problema ai de nu merge? care sunt offline nu o sa mearga care incarca se vad

| JusTPauL explică (pentru shannygelu):

Ti-am zis mai sus care e problema..cum vrei sa ma ajuti daca nu citesti.

| shannygelu a răspuns (pentru JusTPauL):

Fa un update de ie